Divadélko pro děti

DIVADÉLKO S TVOŘIVOU DÍLNOU
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

úterý 21. října 2014 od 9.30 hod (60 min)
pro děti od 2 do 4 let s rodiči
pátek 24. října 2014 od 16 hod (60 min)
pro děti od cca 3 do 6 let – rodiče vítáme!
cena 120 Kč za dítě, lektorka Hanka Majerová


Milé děti!
A je to tady! Další pohádka! :-) Jaká pak nás asi tentokrát čeká? Bude se nám líbit? Určitě! Tak vemte maminku, tatínka, babičku dědu či tetu a přijdte společně do Babočky! Za chvíli začínáme!

Druhá pohádka, kterou nás provede teta Hanka bude PERNÍKOVÁ CHALOUPKA. Pohodlně se usadíte na nachystaných polštářcích. Hanka bude hrát pohádku pomocí loutek, maňásků i látkových hraček. Do děje se zapojíte, když se Vám bude chtít. Nebo můžete jen koukat.

Půjdeme po cestičce lesem, budeme sbírat borůvky. Pohledáme světýlko a potkáme se se zlou ježibabou. Naloupeme si perníčku a určitě najdeme cestičku domů. Nazdobíme společně perníček, na kterém si smlsneme.  Určitě se zase upatláme. :-)

Počítáme s tím, milé děti, že chvílema budete postávat, poskakovat i pít. Časově jsme divadélko přizpůsobili Vám – dětem. Tak neváhejte a přijďte shlédnout druhou pohádku!

Rezervovat místo Vašim dětem můžete na e-mailu: info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen kapacitou místnosti. Zamluvte si své místo ještě dnes!

Těšíme se na Vás!