Divadélko s výtvarnou dílnou

DIVADÉLKO S TVOŘIVOU DÍLNOU
H R N E Č K U V A Ř !!!
úterý 10. března2015 od 9.30 hod a 10.30 hod (60 min)
pro děti od 2 do 4 let s rodiči
pátek 20. března 2015 od 16 hod a 17 hod (60 min)
pro děti od cca 3 do 6 let – rodiče vítáme!
cena 120 Kč za dítě, lektorka Hanka Majerová

Milé děti!
Připravili jsme si pro Vás a Vaše rodiče další malou divadelní dílničku s tvořením. Ponoříme se společně do děje klasických pohádek. Projdeme se lesem s vlkem, schováme se jako kůzlátka, budeme loupat perníček i usneme jako Šípková Růženka!

Další pohádka, kterou nás provede teta Hanka bude HRNEČKU VAŘ!. Přijďte s rodiči k nám! Pohodlně se usadíte na nachystaných polštářcích. Hanka bude hrát pohádku pomocí loutek, maňásků i látkových hraček. Do děje se zapojíte, když se Vám bude chtít. Nebo můžete jen koukat.

Jak byla pohádka o nenasytné matce, která neposlechla dceru a sama si začala vařit kaši? Co matka udělala špatně a jak ji dcera zachránila? Prožijeme spolu pohádku o hrnečku, který vařil kaši, a když někdo nezná kouzelnou formuli, kaše se vaří a vaří a vaří. A jak to vypadá, když se z hrnečku kaše valí proudem? To si spolu vyzkoušíme! (Divadélko ubsahuje pokus s kypřícím práškem. Doporučujeme dětem náhradní oblečení.)

Počítáme s tím milé děti, že chvílema budete postávat, poskakovat i pít. Časově jsme divadélko přizpůsobili Vám – dětem. Tak neváhejte a přijďte shlédnout první pohádku!

Rezervovat místo Vašim dětem můžete na e-mailu: info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen kapacitou místnosti. Zamluvte si své místo ještě dnes!