Divadélko s tvořivou dílnou

O K O B L Í Ž K O V I
úterý 24. března od 9.30 hod a 10.30 hod (60 min)
pro děti od 2 do 4 let s rodiči
pátek 27. března 2015 od 16 hod a 17 hod (60 min)
pro děti od cca 3 do 6 let – rodiče vítáme!
cena 120 Kč za dítě, lektorka Hanka Majerová

Milé děti!
Připravili jsme si pro Vás a Vaše rodiče další malou divadelní dílničku s tvořením. Ponoříme se společně do děje klasických pohádek. Projdeme se lesem s vlkem, schováme se jako kůzlátka, budeme loupat perníček i usneme jako Šípková Růženka!

Další pohádka, kterou nás provede teta Hanka bude O KOBLÍŽKOVI!. Přijďte s rodiči k nám! Pohodlně se usadíte na nachystaných polštářcích. Hanka bude hrát pohádku pomocí loutek, maňásků i látkových hraček. Do děje se zapojíte, když se Vám bude chtít. Nebo můžete jen koukat.

Byla jedna babička a ta měla dědečka. Smažila mu na másle koblížek. Jenže koblížek utekl a vydal se do světa na zkušenou. Potkával různá zvířátka, která tak trošku provokoval a když ho zvířátka chtěla sníst, podařilo se mu utéct. Jak to ale dopadlo, když potkal lišku? Přijďte to zjistit k nám! :-) Lišku společně vyrobíme a koblížek? Ten sníme! :-)

Počítáme s tím milé děti, že chvílema budete postávat, poskakovat i pít. Časově jsme divadélko přizpůsobili Vám – dětem. Tak neváhejte a přijďte shlédnout první pohádku!

Rezervovat místo Vašim dětem můžete na e-mailu: info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen kapacitou místnosti. Zamluvte si své místo ještě dnes!