Divadélko s dílnou

KUŘÁTKO A OBILÍ
ČTVRTEK 7. DUBNA OD 16.30 HOD
pro děti od cca 2 do 5 let – rodiče vítáme! 
cena 120 Kč za dítě, lektorka Hanka Majerová

Milé děti!
Připravili jsme si pro Vás a Vaše rodiče další malou divadelní dílničku s tvořením. Ponoříme se společně do děje klasických pohádek. Projdeme se lesem s vlkem, schováme se jako kůzlátka, budeme loupat perníček i usneme jako Šípková Růženka!

Další pohádka, kterou nás provede teta Hanka bude KUŘÁTKO A OBILÍ. Přijďte s rodiči k nám! Pohodlně se usadíte na nachystaných polštářcích. Hanka bude hrát pohádku pomocí loutek, maňásků i látkových hraček. Do děje se zapojíte, když se Vám bude chtít. Nebo můžete jen koukat.

Jak to bylo pohádko? Zabloudilo Kuřátko! Pípá pípá nožky bolí….. Tradiční česká pohádka o zatoulaném kuřátku, které hledá cestu domů. Pomůže mu obilí? Kočička, pejsek nebo snad vy děti? Po prožití pohádkového příběhu si vytvoříme kuřátko. A aby se nám neztratilo, tak mu vyrobíme ošatku. Že by další velikonoční výzdoba?


Počítáme s tím milé děti, že chvílema budete postávat, poskakovat i pít. Časově jsme divadélko přizpůsobili Vám – dětem. Tak neváhejte a přijďte shlédnout první pohádku!

Rezervovat místo Vašim dětem můžete na e-mailu: info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen kapacitou místnosti. Zamluvte si své místo ještě dnes!