Divadelní dílna s výtvarkou

O KOBLÍŽKOVI
pátek 1. března od 16 a 17 hod
pro děti od 2 do 6 let s rodiči
cena 120 Kč za dítě, lektorka Hanka Majerová

Milé děti!
Připravili jsme si pro Vás a Vaše rodiče další malou divadelní dílničku s tvořením. Ponoříme se společně do děje klasických pohádek. Projdeme se lesem s vlkem, schováme se jako kůzlátka, budeme loupat perníček i usneme jako Šípková Růženka!

Další pohádka, kterou nás provede teta Hanka bude O KOBLÍŽKOVI. Přijďte s rodiči k nám! Pohodlně se usadíte na nachystaných místech. Hanka bude hrát pohádku pomocí loutek, maňásků i látkových hraček. Do děje se zapojíte, když se Vám bude chtít. Nebo můžete jen koukat.

Byl jednou jeden koblížek, na másle smažený, na okýnku chlazený. A jak tak voněl, přilákal lišku. A ta ho chtěla dědečkovi sníst! Jak to s koblížkem dopadlo? Nezakutálel se náhodou někam? Kdo ho na konec snědl? A jak chutná takový koblížek? :-) To a ještě víc se dozvíte v naší pohádce! Samozřejmě budeme opět tvořit. :-)

Počítáme s tím milé děti, že chvílema budete postávat, poskakovat i pít. Časově jsme divadélko přizpůsobili Vám – dětem. Tak neváhejte a přijďte shlédnout první pohádku!

Rezervovat místo Vašim dětem můžete na e-mailu: info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen kapacitou místnosti.

Zamluvte si své místo ještě dnes! Platba na místě v den akce.