Důležité oznámení pro rodiče klientů

Vzledem k tomu, že vláda ČR vyhlásila od 5. října 2020 na území České republiky nouzový stav na dobu 30 dní, je třeba dodržet veškerá nařízení orgánu ČR. Nás se týká zejména Ministerstvo zdravotnictví, Ministerstvo školství a Hygienická stanice Hl. města Praha. 

Pečlivě sledujeme všechna nařízení a omezení a budeme se jimi bez výhrad řídit. Vás rodiče našich malých klientů prosíme o dodržování všech nařízení orgánů ČR a držení se našich instrukcí při fungování kurzů a školičky v naší provozovně Rodinné centrum Babočka. 

Víme, že to s malými dětmi není jednoduché a proto jsme se snažili aplikovat nařízení s ohledem na děti. Některé aktivity bohužel nejsou proveditelné s odstupy (aktivnější pohyb) a nebo jsou zakázané (zpěv, tělocvik). Vynecháme je a program kurzů i školičky přizpůsobíme. Pokusíme se aktivity, u kterých to jde převést ven.

Situace v Praze je náročná a Hygiena Hl. města Praha může měnit podmínky ze dne na den. Proto i my budeme/můžeme ze dne na den měnit naše podmínky. Chceme udržet chod Babočky co nejdéle. Každý den v sekci Covid přibydou nové informace. 

AŽ DO ODVOLÁNÍ PLATÍ OMEZENÍ POČTU LIDÍ V KAŽDÉ MÍSTNOSTI NA 10 OSOB. TÍMTO SE RUŠÍ HERNA A BUDE VYUŽITA PRO ŠKOLIČKU NEBO KURZY PODLE POČTU. LEKTORKY VÁS NA MÍSTĚ NAVEDOU. 

AŽ DO ODVOLÁNÍ PLATÍ, ŽE JE ZÁKAZ ZDRŽOVAT SE DÉLE NEŽ PO NEZBYTNĚ NUTNOU DOBU V PROSTORÁCH BABOČKY. DÁLE PLATÍ, ŽE JE NUTNÉ DODRŽOVAT CO NEJVĚTŠÍ ODSTUP - DEJTE SI PROSTOR ZEJMÉNA PŘI ZOUVÁNÍ.

AŽ DO ODVOLÁNÍ PLATÍ, ŽE JE NAŘÍZENÉ NOŠENÍ ROUŠKY UVNITŘ VŠECH PROSTOR A TO VŠEM OD 2 LET VĚKU. 

ZAKAZUJE SE VŠEM KLIENTŮM A JEJICH DOPROVODU VSTUPOVAT DO PROSTOR RODINNÉHO CENTRA BABOČKA S NÁKAZOU COVID 19, V DOBĚ KARANTÉNY A V PŘÍPADĚ JAKÉKOLI NEMOCI VČETNĚ NACHLAZENÍ. 

Toto jsou obecné informace platící pro všechny klienty provozovatelů aktivit na provozovně Rodinné centrum Babočka (kurzy: Renáta Kratochvílová, ičo 64587282, školička: Rodinné centrum Babočka s.r.o., ičo 06198732).

Děkujeme všem za spolupráci. Hodně sil a zdraví všem!