Covid info

POZOR!! Naše provozovna je v KC Zahrada. I ona mají PRÁVO PO VÁS CHTÍT VIDĚT PLATNÉ "COVIDOVÉ PAPÍRY". Prosíme, spolupracujte!!!!! Děkujeme.

Od 22. listopadu 2021 dochází ke zpřísnění podmínek pro vstup do naší provozovny s ohledem na nárust covid pozitivních výsledku. ŽÁDÁME VÁS, ABYSTE TATO NAŘÍZENÍ DODRŽOVALI S NÁMI JAKO DOPOSAVAD. Nechoďte k nám, pokud Vy nebo Vaše dítě vykazuje jakékoli příznaky i nachlazení. Děkujeme! Podrobné a aktuálně platné informace najdete na www.vlada.cz nebo na www.mzv.cz. 

Dopolední kurzy děti s rodiči/doprovodem
- vstup doprovodu pouze s respirátorem FFP2, platné očkování, potvrzení o očkávání + platný test dle vyhlášky u rozočkovaných, potvzení o prodělání covidu, potvrzení o nemožnosti očkovat se od lékaře (týká se uvedených výjimek ve vyhlášce) + platný test dle vyhlášky
- děti bez omezení
- na kurz choďte nejdříve 5 min předem a odcházejte bezprostředně po skončení lekce, potřebujeme splnit hygienická nařízení jako např. desinfekce a větrání

Odpolední kurzy děti bez rodičů
- doprovod dětí výhradně vstup s respirátorem FFP2 a to se týká i těch, kteří s sebou mají školní děti - s ohledem na šíření covidu na základní školách, prosím, aby všichni školou povinné děti, které nechodí k nám do kurzu, respirátor měli na ústech a nose. Děkujeme!
- na kurz přivádějte děti nejdříve 5 min předem, děti zujte a předejte je lektorce, ta jim pomůže svléknout
- děti si vyzvedněte u lektorky, oblečte si je v místnosti, ve které byly
- prosíme, nezdržujte se v Babočce déle než je nutné, potřebujeme zvládnout hygienická nařízení

Školička 
- doprovod dětí výhradně vstup s respirátorem FFP2
- své dítě svlékněte v prostřední místnosti - herně a s věcmi jej předejte lektorce, prosíme, nevstupujte do místnosti pro Školičku, aby jsme měli pro Vaše děti prostředí s minimem osob vstupujících dovnitř. Děkujeme.
- dítě si vyzvedněte standardním způsobem, dodržujte rozestupy 1,5m a využijte k obléknutí místnosti pro školičku i hernu
- upozorňujeme, že často větráme a tak je vhodné dát dětem nátelník pod triko nebo tenkou mikinu

CHCETE-LI ZŮSTAT S VAŠÍM DÍTĚTEM NA AKTIVITÁCH U NÁS, MUSÍTE SPLNIT VŠECHNY PLATNÁ NAŘÍZENÍ DLE VYHLÁŠKY. TOTO SE NETÝKÁ OSOB POUZE PŘEDÁVAJÍCÍCH A VYZVEDÁVAJÍCÍCH DĚTÍ.