Letní pobyt s Babočkou

CESTA ZA TAJEMSTVÍM HOR - zrušeno
26. – 31. července 2020, hotel AURUM
program pro rodiny s dětmi cca 2,5-4 roky, 5-9 let
lektorky: Renata Kratochvílová, Katka Střelková, Iva Mikeštíková
ceny najdete v Ceníku Cesta za tajemstvím hor
(Děti a program budou rozděleny do 2-3 skupin dle věku. U věkových skupin dětí se prostřídáme všechny.)

Určeno pro všechny milovníky zábavy na horách!
Po dlouhých deseti letech se vydáváme s Babočkou na nové místo s letním pobytem pro rodiče a děti. Hledali jsme dlouho, až jsme našli a věříme, že jsme získali i něco navíc: bazén, brouzdaliště, prostory pro nepřízeň počasí atd. A hlavně! Nové neprobádané prostředí! A protože jsme získali pouze jeden týden celý hotel pro sebe (zas o trošku větší), tak pojedeme 3 lektorky a program rozdělíme pro menší a větší děti. My to zvládneme! :-)

Vydejte se s námi po stopách skřítka hor (musíme mu vymyslet jméno!!), který skrývá jejich tajemství. Společně s ním najdeme poklad Černého Dolu! Budeme muset splnit spousty úkolů, abychom dosáhli cíle! A nebudou to ledajaké úkoly! Doufám, že máte dost chuti si hrát! :-)

Každý den si odemkneme jednu krkonošskou horu a zjistíme, jaké úkoly nás čekají. Každý den odhalíme jedno tajemství, které nás dovede k pokladu Černého Dolu. Budeme společně vyrábět nejen skřítky hor, ale i vše co k lesu a horám patří. Velké děti splní bobříka odvahy! :-) Čekají nás soutěže a hry na suchu i s vodou. Těšit se můžete na diskotéku, oheň i bojovku! Prostě a jednoduše tábor pro rodiče a děti.

A aby to velké děti neměly tak jednoduché, tak dostanou od skřítka mapu a budou muset zaznamenat správná místa a hledat indicie, které je k pokladu Černého Dolu dovedou. :-) Kolem „komína“ půjdeme na výlet s menšími dětmi a nás velké čeká výlet daleko předaleko, kamsi na kopec, že by do koruny stromů? :-)

K dispozici nám bude tělocvična, vnitřní bazén, dětská herna, venkovní hřiště, ohniště a krásné krkonošské lesy! Rodičům a větším dětem fitness centrum a ping pong. Za příplatek sauna a masáže.

Program probíhá 3x denně (cca 2 hod dopoledne, 2,5 hod odpoledne a 1 hod večer). U menších dětí budeme držet po obědě klidový režim. Nebo se na místě společně domluvíme na změně času programu. V plánu je jeden celodenní výlet do koruny stromů v Jánských lázních. Vstup není v ceně pobytu. Začínáme v neděli v 16 hod a končíme v pátek v 11.30 hod.

Rezervace na akci je nezbytně nutná v písemné podobě na info@rcbabocka.cz a to do pátku 31. března 2020. Rezervace je závazná. Platba programu a ubytování dle ceníku do úterý 29. května 2020. Čísla účtu sdělíme. Prosíme, uvádějte telefon na Vás!