Letní pobyt s Babočkou

LETNÍ POBYT S RC BABOČKa V JIZERSKÝCH HORÁCH
téma: CESTA DO PRAVĚKU

**termín I. neděle 29. 7. – pátek 3. 8. 2018
program pro rodiny s dětmi od 4 do 8 let (menší sourozenci nevadí!)
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)
**termín II. neděle 5. 8. – pátek 10. 8. 2017
program pro rodiny s dětmi od 3 do 7 let (menší sourozenci nevadí!)
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)

Pojeďte s námi na prázdniny! Vydáme se na cestu časem zpět a zůstaneme pár dní v PRAVĚKU. Věřím, že pro spoustu z nás to bude osvobozující od všední reality! Zažijme spoustu zábavy, her, soutěží, ale i poznání a tvoření.
A všechno jako pravěcí lidé. :-)

Děti se hravou formou seznámí s naší minulostí. Proměníme si i fyzicky za pračlověka budeme společně bádat. Povíme si o tom, jak důležitý objev byl oheň. Budeme různě zkoušet a testovat – chutě potravin, barvení vším, co najdeme v přírodě. Vydáme se na lov, budeme stopovat a určitě se utkáme jako dva cizí kmeny o území. Vyzkoušíme si malování uhlíkem na kámen, vyrobíme si pravěkou hračku, ale i si zatancujeme v dobových převlecích. Když nám bude počasí přát, urožníme si kus nějakého uloveného masa. Čeká nás 5 dní jenom zábavy a žádné nudy! Hurááá do pravěku! :-)

Program bude uzpůsoben počasí, počtu dětí a jejich věku. Někde budeme společně celá skupina, u vědomostních aktivit se budeme dělit na mladší a starší děti.

Prostředí důvěrně známe z předchozích pobytů. Okolí je plné lesů a luk, k dispozici máme například menší hřiště u pensionu a velké hřiště zhruba 3 min chůze. Z okolí láká k návštěvě rozhledna a pramen řeky Nisy. Nebo pak jen obyčejné zkoumání života v potoce. :-)

Pension Maják (www.pension-majak.cz) nabízí útulné, čisté pokoje se sociálním zařízením. Jídelní lístek bude sestaven na míru naší skupině po dohodě s Vámi (alergie a přání). Plná penze se svačinami a pitím celý den (šťáva, voda).

Příjezd na pobyt je v neděli 29.7. nebo 5.8. mezi 14 a 16 hod. V 16.30 hod bude začínat první program. Končit budeme v pátek 3.8. nebo 10.8. obědem. Program probíhá 3x denně (cca 2 hod dopoledne, 2,5 hod odpoledne a 1 hod večer). Programu se můžete a nemusíte účastnit. Záleží na Vás. Něco zvládnou děti sami s Vaším doprovodem a jindy si budeme hrát všichni společně. Maminkám, které pojedou sami s dětmi, budeme plně k dispozici v případě nutnosti. Společně to zvládneme a užijeme si!

Rezervace na akci je nezbytně nutná v písemné podobě na info@rcbabocka.cz a to do pátku 30. března 2018. Platba nevratné zálohy dle ceníku do pátku 13. dubna 2018. Další platby se řídí ceníkem. Číslo účtu sdělíme.

Na akci s Vámi se již dnes těší Renata, Hanka a Katka! RC Babočka