Akce pro děti

Adventní dílna pro děti 
sobota 30. listopadu od 9 do 12 hod
pro děti samostatně od cca 3 let
cena 350 Kč včetně materiálu
lektorky: Ivana Míková a Hanka Majerová

Vánoce se kvapem blíží a my už se na ně těšíme! Vánoční cukroví provoní naše domovy, okna si vyzdobíme vánoční výzdobou, do vázy dáme voňavé větve borovice. Není nad krásné dětské vánoční výrobky!

Nachystali jsme pro Vaše děti Adventní dílnu. První letošní vánoční akci. Akce proběhne v sobotu dopoledne paralelně s výrobou adventních věnců. Aby jste měli chvíli sami pro sebe a děti zábavu. Na své si přijdou malé děti ale i školáci.

A na co se můžou děti těšit? Na výrobu adventní výzdoby Vašeho domova. Budeme zdobit živé větvičky, vyrobíme netradiční vánoční přáníčko a řadu vánočních ozdob z včelího vosku. Děti se dozvědí vše o adventu, vánoční přípravách a zvycích souvisejících s těmtito svátky.

Větší děti zvládnou vyrábět sami a dětem menším rádi pomůžeme. Děti budou mít prostor i pro svačinu a volnou hru mezi jednotlivým tvořením. Neváhejte, počet míst je jako vždy omezen!

Rezervovat místo si můžete na tel.: 777 945 049 nebo na našem e-mailu info@rcbabocka.cz. Platba na místě v den akce. S sebou: svačinu a pití, vhodné oblečení a prázdnou lahev od kečupu na větve.
Moc se na Vás těšíme!!